Соціальні мітки tagr
285

Проблема

Ідентифікація і миттєве отримання інформації про людей та предмети в екстрених та надзвичайних ситуаціях.

ідея

Рішення: Створення сервісу, який дозволить обмінюватися необхідною інформацією про особу чи інший об’єкт шляхом сканування спеціальних маркерів (наприклад, QR - кодів).

Генерація маркеру відбувається на веб-ресурсі. Кожен бажаючий може зареєструватися на ресурсі, створити свій профіль користувача і згенерувати необхідний маркер. Згенерований маркер можна самостійно роздрукувати або замовити друк на певному предметі чи матеріали (браслет, брелок, наліпка, чохол, футболка, футляр,  обгортка для документів тощо).

Кожен маркер містить текстову інформацію, яка може відображатися оф-лайн та/або містити лінк на детальнішу інформацію або на профайл автора маркера.

Сканування маркеру може здійснюватися на смартфоні через будь-яку відповідну аплікацію.

Можливі напрямки застосування:

1. Медичний: сама важлива і критична інформація про особу відображається при скануванні маркера навіть при відсутності підключення до Інтернету. Наприклад: група крові, хронічна хвороба, медичні протипоказання, контакти близьких чи лікарів, алергії, необхідні ліки тощо.

2. Соціальний: Особа може згенерувати будь-яку кількість маркерів, при скануванні яких буде здійснено перехід на персональну сторінку автора маркеру на веб-ресурсі та відображено відповідну інформацію.  Наприклад, маркер може бути нанесено на брелок з ключами, гаманець, чохол телефону тощо і у разі їх втрати власником і знаходження іншою особою, то при скануванні маркеру, буде відображено контактну інформацію, яку залишив автор маркеру.

Також маркер може виконувати функцію відкладеного повідомлення при настанні певних подій.

Можливе налаштування повідомлень автору про сканування його маркеру.

Можливе надсилання даних геолокації про місце сканування маркеру.

В повсякденному житті сервіс дозволятиме усім бажаючим залишити повідомлення для тих, хто знайде втрачену річ, домашню тварину чи контакт власника невдало припаркованого авто.

Для людей, які мають проблеми зі здоров’ям (можливість втрати свідомості, проблеми з пам’яттю у людей похилого віку тощо) це можливість повідомити про свої особливі потреби у медичній допомозі та оперативно повідомити близьких про інцидент.

У конфліктних та надзвичайних ситуаціях використання сервісу може мати велику кількість індивідуальних сценаріїв.

Автор

Савченко Сергій Анатолійович
СТО Едуком

народження ідеї

Мозковий штурм

Голосуй за ідею