Про конкурс

Про конкурс National Human Security Hackathon

Конкурс-хакатон на тему розробки соціально-корисних веб-проектів, що вирішують проблеми персональної та колективної безпеки, налагоджують процеси комунікації та самоорганізації. Проект складається з двох етапів: реєстрація ідей на сайті та 24-годинний хакатон. У рамках першого етапу участники мають можливість зареєструвати свої ідеї, що автоматично робить їх зареєстрованими для розробки на хакатоні. Найкращі проекти будуть визначені комітетом журі на другий день після хакатону — за результатами відкритого голосування. 

Час та місце

4-5 квітня цього року у приміщенні Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”, м. Київ за адресою: вулиця Богдана Хмельницкого, 8/16.

Початок 4 квітня о 10:00.

Тематика проектів

До розгляду та розробки приймаються проекти з наступних тем:

  • Інформаційна безпека, візуалізація новин та інформації
  • Персональна та масова безпека
  • Самоорганізація в умовах конфлікту

Які проекти доречні?

За типом: Сайти, мобільні додатки, плагіни, фізичні пристрої

За функціоналом: інтерактивні карти, SMS-сервіси, нові адмін послуги, серверні системи, та інше

Порядок відбору проектів

Всі хто мають ідеї - можуть реєструвати їх на сайті security.socialboost.com.ua. На хакатоні всі автори ідей матимуть можливість представити свою ідею перед аудиторією та зібрати однодумців. Фактичне голосування жюрі відбувається після завершення хакатону, на другий день - 5 квітня. Жюрі оберуть по одному проекту в кожній з трьох категорій. Перевага буде надаватися проектам, що наберуть найбільшу кількість лайків на сайті security.socialboost.com.ua

Винагорода

За результатами голосування журі буде обрано три команди. Ці команди отримають особливу відзнаку від Ради Національної безпеки на оборони. Кожна команда отримає до $1000 на доробку проекту. Для переможців будуть надані можливості співпраці з відповідними державними установами для інтеграції та подальшого розвитку своїх проектів.  

Критерії відбору проектів

Ідеї проектів, що можуть бути подані на конкурс, являють собою веб-сайт, мобільний додаток або ІКТ-розробку. Автор ідеї має бути впевнений в отриманні/наявності даних, що необхідні для розробки проекту на хакатоні. Крім того, жюрі будуть спиратися на наступні критерії під час фінального відбору: 

Вплив. Чи має Ваш проект реальний соціальний вплив? Чи може він змінити світ, або допомогти спільноті? Чи виконує він завдання, поставлені перед хакатоном?

Інновація. Це нове рішення проблеми? Чи є аналоги? Чи вирішує проект проблему в новий спосіб?

Технічне досягнення. Чи була вирішена технічна проблема? Чи було розроблене демо-рішення за час хакатону?

Сталість. Чи є вже в команди ресурси: люди, гроші, партнери? Чи є впевненість у популярності сервісу? Чи є в розробці потенціал розвитку?

Часові рамки та дедлайни

3 квітня 2014 23:59 — дедлайн подачі ідей/заявок на сайті хакатону security.socialboost.com.ua

4 квітня — проведення 24-годинного хакатону National Human Security Hackathon

5 квітня — презентація розробок та визначення переможців

Усім учасникам хакатону будуть запропоновані безкоштовні обіди згідно з програмою заходу. Крім того, учасникам з інших міст ми пропонуємо безкоштовне житло у ніч з 4 на 5 квітня.