Антикризовий ситуаційний центр (ситуаційна кімната)
17

Проблема

Відсутність інтеллектуального та управлінського потенціалу в сьогоденних діях органів, що мають реагувати на виклики і загрози національній безпеці. Брак оперативного доступу до експертних та ефективних рішень та пропозицій. Відсутність ефективних адміністративно-управлінських дій щодо виявлення загроз, розробки рішень та імплементації рішень.

ідея

Ситуаційні кімнати по всьому світу (США, Китай, Німеччина) обладнані масштабними моніторинговими потужностями, що враховують потік BigData від користувачів та онлайн-ЗМІ. За допомогою безкоштовної оперативної участі експертів (склад яких динамічно змінюється, в залежності від виду ситуації, що склалася), вибудовується сценарна програма прогнозного розвитку ситуації та розробляються варіанти рішень реагування на неї.

Командні центри онлайн роботи (в тому числі з соцмережами) ефективно працюють в Американському Червоному хресті. Автоматизовані системи сценарного планування також є на озброєнні української армії, однак в даний час не використовуються.

Автор

Золотухін Дмитро Юрійович
експерт з інформаційно-аналітичного забезпечення та конкурентної розвідки

народження ідеї

Ідея з*явилась внаслідок усвідомлення безпомічності та недолугості дій владних органів у відповідь на виклики національній безпеці

Голосуй за ідею