Геолокаційна соціальна мережа Прямої Взаємодії, програмно-апаратний комплекс Social Hyperlink (ПАК SH)
1

Проблема

Головна проблема, котру вирішує проект - будівництво нової системи взаємовідносин в Суспільстві та їх візуалізація.
Побічні:
Низька ефективність взаємодії в Суспільстві, відсутність якісних інструментів поєднання ресурсів та проблем, котрі можна вирішити за їх допомогою, перенесення якості взаємодії з соціальних мереж до Реальності.

ідея

Інструмент (програмний-апаратний комплекс) призначений для візуалізації всього спектру наявних в суспільстві проблем, ресурсів, потреб, а також інструментів для роботи з цією інформацією активним учасникам Суспільства.
ПАК SH надає можливість в реальному часі надати запити та отримати відгук від Суспільства. Комплекс поєднує краудсорсинг, краудфандинг та додає нові визначення: resource to crowd (краудсорсинг навпаки)— сповіщення про наявність певного ресурсу учасником.
Завдання системи Прямої Взаємодії:
Перенесення напрацьованих в соціальних мережах методів взаємодії до фізичної реальності та забезпечення поширення нової світоглядової парадигми.
Що пропонується?
Реалізувати Національну мережу наступного покоління з використанням геопозиційних координат, поєднану з існуючими соціальними мережами.
Як це працює?
На смартфон чи комп’ютер встановлений додаток, котрий дозволяє кожному Громадянину в реальному часі працювати з Глобальною мапою взаємодії.
Карта має багато шарів: соціальний, політичний, економічний, розважальний, медицина, освіта і т.д., котрі в свою чергу мають власні підшари.
Громадянин має можливість повідомити спільноту про своє ставлення до об’єкту чи ситуації, свої наміри чи плани на майбутні дії, шляхом встановлення на мапі маяку з повідомленням. Маяк відображається на карті взаємодії і може бути доповнений коментарями від інших Громадян та варіантами по вирішенню проблеми.
Використання маяків надасть можливість в реальному часі бачити картину процесів, котрі проходять в країні на усіх рівнях та безпосередньо на них впливати Громадянам.
Що система дасть особисто Вам?
- можливість створювати нові об’єкти в реальності за допомогою ресурсів Суспільства разом з ініціативними учасниками
- якісний доступ до думки та досвіду інших Громадян по конкретній ситуації в реальності
- можливість спільно вирішувати проблемні ситуації безпосередньо на місці їх знаходження, разом з людьми, котрих хвилюють ті ж питання, що і Вас
- обирати та отримувати інформацію по послугам, котрі необхідно виконати на певній території та отримати за це винагороду, а в разі потреби допомоги – зробити волонтерський вчинок.
- отримати послуги (оплатні чи безоплатні) від Громадян там, де Ви їх потребуєте, через повідомлення спільноти в найбільш ефективний спосіб - встановлення на мапі маяку з повідомленням
- можливість спільного вирішення проблем, котрі знаходяться на певній території
- можливість спільного захисту від несправедливих дій по відношенню до Громадян
- і ще багато-багато цікавих можливостей для взаємодії, котрих у Вас наразі немає

Автор

Явтушенко Валерій Миколайович
економіст, юрист, інженер http://www.linkedin.com/pub/valeriy-yavtushenko/26/394/322

народження ідеї

1. Хто подав ідею, коли вона зародилась? Автор ідеї інструменту Прямої Взаємодії, нових понять та об'єктів, структури та механізмів взаємодії в середині системи: Явтушенко Валерій Миколайович 2. Де був презентований і хто увійшов у команду? Текстовий варіант опису Прямої Взаємодії було презентовано 14 березня на спільній з Олександром Тертичним http://goo.gl/sfzRRI Презентація на зустрічі "Резонанс": http://www.youtube.com/watch?v=Or7IcN6ucZ8 19 грудня 2013р. Презентація інструменту Прямої Взаємодії "Social Hyperlink" http://www.youtube.com/watch?v=XF3LFWggxRs Презентація на EuroWeek 2013 http://www.youtube.com/watch?v=ZvSD4079S9o Короткий звіт та історія розвитку: http://www.youtube.com/watch?v=FXbWqloUClI 3. Що значить назва і які основні цілі проекту? Назва відображає основний механізм взаємодії в Суспільстві — Пряму Взаємодію. Без посередників на кожному з етапів отримання чи суспільного продукту чи суспільного винагородження за Дію. Основна ціль проекту — розбудова нової системи взаємовідносин в Суспільстві на принципах Прозорості, Свободи вибору, Доцільності та Здорового глузду. Принцип побудови — однорангова геопозиційна соціальна мережа.

Голосуй за ідею